
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Active |
| Max Supply Voltage | 12 V |
| Min Supply Voltage | 7 V |
| Mounting Style | Surface Mount |
| lead free status | Lead Free |
| Number of Channels | 1 |
| Slew Rate | 1.7 kV/µs |
| operating temperature | -40.0 °C to 85.0 °C |
| pin count | 14 |
| rohs status | Compliant |
| case package | SOIC |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 86 dB |
| Input Bias Current | 25 µA |
| available channels | S |
| Gain Bandwidth Product | 200 MHz |
| Input Offset Voltage (Vos) | 2.5 mV |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 81 dB |
| Input Voltage Noise Density | 6 nV/sqrt Hz |
| Amplifier Type | VGA |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
